Przejdź do głównej treści
Pomiń baner

Spotkanie informacyjne dla studentów i studentek I roku II stopnia filologii polskiej nauczycielskiej

Spotkanie informacyjne dla studentów i studentek  I roku II stopnia filologii polskiej nauczycielskiej 1.10.2020 odbyło spotkanie informacyjne dla studentów i studentek  I roku II stopnia filologii polskiej nauczycielskiej w auli profesora Jana Błońskiego przy ul. Grodzkiej 64. 
Profesor Mirosława Mycawka, Kierownik studiów, powitała nowoprzyjętych studentów w uniwersyteckiej społeczności oraz omówiła zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego w związku z obecną sytuacją pandemiczną.
Doktor Agnieszka Kania, Kierownik projektu, przedstawiła najważniejsze założenia i aktywności projektu „Profesjonalny polonista. Praktyka i personalizacja”, który będzie również kontynuowany w  bieżącym roku akademickim. Obecni na spotkaniu studenci mogli od razu wypełnić deklaracje uczestnictwa w projekcie. 
Maciej Wcisło, Przewodniczący Samorządu Studentów, przybliżył działalność samorządu Wydziału Polonistyki, zachęcił do włączenia się w jego prace i planowane wydarzenia oraz skorzystania z pomocy samorządowych komisji.
Zobacz galerię zdjęć