lipiec 2019

20190715

Drodzy pierwszoroczni i drogie pierwszoroczne!

Data: 15.07.2019
Drodzy pierwszoroczni i drogie pierwszoroczne!

Przy wpisie na studia koniecznie odwiedźcie stoisko samorządu! Dyżurujący tam studenci i studentki chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania nie tylko te dotyczące niezbędnych formalności, ale również podzielą się swoim doświadczeniem, jak stawiać pierwsze kroki na uniwersytecie. Otrzymacie tam także materiały związane z wydziałem i kołami naukowymi; do których już wkrótce będziecie mogli przystąpić. Stoisko będzie się znajdować się na dziedzińcu przed Gołębią 16.

Czekamy na Was, do zobaczenia
Samorząd Studentów
Polonistyki

Aby dostać się na Gołębia 16 (lub 14), należy wejść bramą przy Gołębiej 18 i przejść przez dziedziniec do kolejnych budynków, bramy Gołębiej 16 i 14 od strony ulicy są zamknięte na stałe i otwierane są sporadycznie. Mamy nadzieję, że każdemu uda się dotrzeć do swojego sekretariatu, wbrew pozorom nie jest to takie trudne...