Przejdź do głównej treści

​Zapytania ofertowe 25.05.2020

Zapytanie ofertowe na zorganizowanie i przeprowadzenie czterech sześciogodzinnych warsztatów z zakresu oceniania kształtującego z uwzględnieniem specyfiki pracy nauczyciela polonisty z różnymi grupami wiekowymi dla studentów kierunku filologia polska nauczycielska na studiach I i II stopnia, będących uczestnikami projektu „Profesjonalny polonista. Praktyka i Personalizacja”;

Pliki do pobrania 
-zapytanie ofertowe (WORD)
-zapytanie ofertowe (PDF) 

Zapytania ofertowe 27 02 2020

1. Zaproszenie do składania ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie czterech pięciogodzinnych kursów pierwszej pomocy z uwzględnieniem specyfiki pracy nauczyciela dla studentów kierunku filologia polska nauczycielska na studiach II stopnia, będących uczestnikami projektu „Profesjonalny polonista. Praktyka i Personalizacja”.
Pliki do pobrania 
-zapytanie ofertowe (WORD)
-zapytanie ofertowe (PDF)

2. Zaproszenie do składania ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie czterech pięciogodzinnych warsztatów z zakresu użytkowania tablicy interaktywnej z uwzględnieniem specyfiki pracy nauczyciela/nauczyciela polonisty z różnymi grupami wiekowymi dla studentów kierunku filologia polska nauczycielska na studiach II stopnia, będących uczestnikami projektu „Profesjonalny polonista. Praktyka i Personalizacja”.
Pliki do pobrania 
-zapytanie ofertowe (WORD)
-zapytanie ofertowe (PDF)

Zapytania ofertowe 11 10 2019

Zaproszenie do składania ofert na zakup sprzętu elektronicznego na potrzeby projektu „Profesjonalny Polonista. Praktyka i Personalizacja” realizowanego na Wydziale Polonistyki UJ.

Zapraszamy do składania ofert do dnia 18.10.2019 roku

Pliki do pobrania
PDF zapytanie ofertowe

Zapytania ofertowe

Ponieważ na zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego upublicznione 11 czerwca 2019 nie wpłynęła żadna oferta, ponownie upubliczniamy zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego >>

Data opublikowania: 9.07.2019